Specjalista ds Sprzedaży (Account Executive)

Primary Location WARSZAWA, Polska Job ID R24007823

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

Podsumowanie stanowiska
Osoba na tej pozycji rozwija i zarządza portfelem przydzielonych klientów (B2B) w określonym obszarze geograficznym w tej roli sprzedażowej.

Obowiązki:

  • Wyszukuje i rozwija potencjalnych klientów, aby osiągnąć miesięczne cele sprzedażowe.
  • Nawiązuje kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu uzyskania wstępnych informacji o potencjalnym kliencie oraz umówienia spotkania.
  • Analizuje potrzeby klientów i przedstawia usługi UPS.
  • Przygotowuje oferty.
  • Koncentruje się na utrzymaniu i analizie aktywnych klientów w portfelu.
  • Przeprowadza konserwację, rozwiązywanie problemów i zarządzanie sprzedażą portfela klientów.
  • Monitoruje sprzedaż poprzez tworzenie i aktualizację raportów oraz systemów wewnętrznych.

Kwalifikacje:

  • Tytuł licencjata lub odpowiednik międzynarodowy – wymagane.
  • Spełnia lokalne wymagania wiekowe i operacyjne w zakresie obsługi pojazdu.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Skłonność do odbywania podróży służbowych.
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Dyspozycyjność do pracy w elastycznych godzinach zmianowych, do 5 dni w tygodniu.

Typ pracownika etatowego:

Stały

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.