Skladový operátor/ka - Tuchoměřice

Primary Location KE KOPANINE 559, TUCHOMERICE, Czechia , 99999 Job ID R24008067

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

Vaše náplň práce bude:

* Zpracování klientských objednávek

* Příprava dodacích listů ze systémů skladového hospodářství

* Příjem zboží dle dodacích listů v interním systému

* Řešení urgentních klientských požadavků

* Objednávání přeprav pro expedici zásilek ze skladu

* Příprava podkladů pro fakturaci, vedení statistik, reporting

* Komunikace se zákazníky

* Práce ve skladu, příjem a výdej zboží, vychystávání objednávek

Co od Vás očekáváme:

* Znalost anglického jazyka min na úrovni: B1 (zejména emailová komunikace)

* Předchozí praxe v logistické firmě nebo skladu. Bude to však výhodou, ne nutností.

* Základní znalost systémů řízení skladového hospodářství což bude opět výhodou

* Znalost MS Office na uživatelské úrovni

* Organizační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu

* Samostatnost a schopnost týmové spolupráce

* Spolehlivost

Co nabízíme Vám:

* Práce v čistém prostředí od pondělí do pátku v jednosměnném provozu

* Zajištění bezplatné dopravy z Prahy 6 (Nádraží Veleslavín – Divoká Šárka – Tuchoměřice)

* Stravenky

* Flexi Pass v hodnotě 500 Kč/měsíčně

* Přípěvěk na penzijní pojištění v hodnotě 3% z hrubé mzdy

* 25 dní dovolené

* Sickdays

* Místo výkonu práce: Tuchoměřice (Praha západ)

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.