Referent v operativi/Skladišče

Primary Location Zgornji Brnik 302, Brnik - aerodrom, Slovenia , 4210 Job ID R24002681

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

UPS je globalno podjetje z eno izmed najbolj prepoznavnih blagovnih znamk na svetu. Postali smo največje svetovno podjetje za paketno gostavo in vodilni globalni ponudnik specializiranih transportnihh in logističnih storitev. Vsak dan upravljamo pretok blaga, sredstev in informacij v več kot 200 državah in ozemljih po svetu. V naše vrste vabimo novega referenta v operativi (m/ž).

Opis dela:

Refenrent v operativi delo opravlja v dveh izmenah, v jutranjem in popoldanskem sortu. Delo obsega različna opravila kot je razlaganje paketov in natovarjaje paketov ter sortiranje in skeniranje paketov.

Nudimo:

  • Zaposlitev za krajši delovni čas – 5h (25 ur tedensko – 0.625% zaposlitve za polni delovni čas)
  • Zaposlitev za določen čas – 1 leto z 2 mesečnim poskusnim delom
  • Po enem letu možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • Delo v dveh izmenah ozirma po potrebi
  • Maksimalno nadomestilo malice v znesku 7,96€
  • Povračilo dnevnih potnih stroškov v višini dnevne avtobusne karte
  • Najvišji neobdavčen regres (Sorazmerni delež zaposlitve za polni delovni čas – 0,625%)
  • 13. Plača (Sorazmerni delež zaposlitve za polni delovni čas – 0,625%)
  • Dodatek na zahtevnejša dela
  • Dodatek za delo v izmenah
  • Ob zaposlitvi za nedoločen čas vas vključimo v dodatno pokojninsko zavarovanje
  • Neobvezna druženja v sproščenem vzdušju (Piknik, teambuildingi, dobrodelne akcije, ...)

Glavne naloge:

  • Razlaganje in natovarjanje paketov
  • Sortiranje in skeniranje paketov
  • Opravljanje operativne podpore procesom
  • Opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega

Pričakovana znanja in izkušnje:

  • Znanje angleščine
  • Poznavanje računalniških orodij
  • Motiviranost
  • Prilagodljivost in sposobnost timskega dela
  • Natančnost in sistematičnost
  • Splošna telesna pripravljenost

Zahteve:

  • Srednješolska izobrazba
  • Potrdilo o nekaznovanosti
  • Vozniški izpit B kategorije

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.