Přejít do hlavní nabídky
Tvé budoucí já se chopí každé příležitosti

Ať už hledáte první zaměstnání, nebo další možnosti své kariéry, UPS je pro vás správnou volbou. Díky vnitřním zásadám, které podporují a poskytují vynikající výhody, budete mít vše, co potřebujete, abyste v sobě podnítili to nejlepší. Projděte si naše nabídky pracovních pozic a zjistěte, čím se ve společnosti UPS stanete.

Třídění a manipulace se zásilkami

Při třídění a manipulaci se záslikami budete mít ve společnosti UPS rychlou práci, na kterou se můžete spolehnout, a budete součástí silného týmu. Na co dalšího se můžete při této práci v UPS těšit? Pro představu:

  • Cvičení během práce
  • Práce na částečný nebo sezónní úvazek
  • Uvolněná pravidla oblékání
  • Velký potenciál růstu

Život v UPS je o příležitostech, týmové práci, aktivní a pozitivní kultuře a výhodách, které vám pomohou stát se vším, čím jste chtěli.

Co budete dělato

Jde o fyzicky náročnou a rychlou práci, kdy baliči neustále zvedají, pokládají a přenášejí balíky s váhou do 32 kg.

Pokud jste připraveni pracovat a být podporováni při dosahování vlastních cílů, pozvedněte svou kariéru. Zjistěte, čím se ve společnosti UPS stanete.

Rozvoz balíků

Jako řidič/-ka ve společnosti UPS budete mít výhody z našeho zaměření na bezpečnost řidičů – díky kterému vám zaručíme špičkové a nejmodernější vybavení. Na co dalšího se můžete jako řidič/-ka s rozvozem balíků v UPS těšit? Pro představu:

  • Konkurenční mzda
  • Denní kontakt se zákazníky
  • Možnost dlouhodobé kariéry
  • Utužení kamarádských vztahů s kolegy v UPS
  • Komplexní školení

Život v UPS je o příležitostech, týmové práci, aktivní a pozitivní kultuře a výhodách, které vám pomohou stát se vším, čím chcete.

Co budete potřebovat

Jde o fyzicky náročnou a rychlou práci, kdy je nutné umět řídit běžná vozidla (s manuálním řízením). Některé pozice mohou vyžadovat řidičský průkaz skupiny C, osvědčení profesní způsobilosti řidiče nebo schopnost zvedat, pokládat a přenášet balíky s váhou do 32 kg.

Pokud jste připraveni pracovat a být podporováni při dosahování svých cílů, pojďte za lepším do našeho týmu. Zjistěte, čím se ve společnosti UPS stanete.

Prodej / Zákaznická řešení

Jako specialista na prodej nebo zákaznická řešení v UPS budete analyzovat stávající chování a cíle zákazníků a poté pomáhat při sestavování zásad řešení a služeb UPS, jež pomohou zákazníkům UPS zavést účinnou optimalizaci a ušetřit peníze. Na co dalšího se můžete těšit? Pro představu:

  • Možnosti růstu
  • Síla jména UPS za vámi
  • Různorodý tým odborníků
  • Využití prostředků organizace ze seznamu Fortune 100

Jak to u nás funguje

V oblasti Prodeje budete součástí různorodého týmu obchodních zástupců a vedoucích prodejů, kteří zajišťují nejmodernější inovace, jež řídí podnikání po celém světě. A při práci pro organizaci, která nastavuje standardy hodnověrnosti a má příjmy přes 50 miliard dolarů, zjistíte, že možnosti k růstu jsou všude.

V týmu našich Zákaznických řešení budete odborníkem na logistiku, který pracuje se zákazníky tak, aby pochopil jejich požadavky a strategie a zajistil pro jejich obchodní růst patřičné technologie a technická řešení.

Pokud jste připraveni dobře pracovat a být podporováni při dosahování svých cílů, staňte se větší a lepší součástí našeho týmu. Zjistěte, čím se ve společnosti UPS stanete.

Informační technologie

Jako technologický pracovník v UPS budete vyvíjet inovativní řešení, která zajistí hladký chod naší celosvětové organizace. A protože UPS dává do technologických iniciativ více než miliardu dolarů ročně, můžete si být jisti, že budete mít k dispozici zdroje pro svá nejlepší řešení. Na co dalšího se můžete těšit při svém technologickém zaměření v UPS? Pro představu:

  • Zdroje organizace ze seznamu Fortune 100

Co potřebujete

W Díky příležitostem v různých oblastech, jakými jsou správa kritických dílů, automatizace maloobchodu, sběr dat a další, najdete ve společnosti UPS spoustu příležitostí. Ať už máte zkušenosti s informačními technologiemi, programováním dat nebo jinou technickou oblastí, když do UPS přinesete své odborné znalosti a svého inovativního ducha, nedá se říct, jak daleko se až můžete dostat.

Pokud jste připraveni dobře pracovat a být podporováni při dosahování svých cílů, proměňte možnost v realitu. Zjistěte, čím se ve společnosti UPS stanete.

Obchodní funkce

Ve funkci v oblastní, regionální nebo firemní kanceláři společnosti UPS předvedete své vůdčí, plánovací a organizační dovednosti, jež budou mít vliv na celosvětové publikum. Ať už jste v provozu, prodeji, inženýrství, marketingu, financích a účetnictví nebo lidských zdrojích, je tu toho tolik, na co se můžete těšit. Pro představu:

Víme, co je zapotřebí při vedení UPS do zítřka – odborníci s jedinečnými kombinacemi dovedností a zaujetí. Pokud máte kvality a tendence lídra, je společnost UPS připravena rozvíjet vaše schopnosti a pozvednout je na další úroveň.

Logistika a provoz

Jste-li součástí našeho týmu v oblasti logistiky a provozu, od podpory výrobců a distribuce hotových výrobků až po globální řízení obchodu a celní odbavení, jsou příležitosti k další kariéře ve společnosti UPS téměř nekonečné. A jakmile najdete tu správnou pozici, na co se můžete těšit ve své funkci v oblasti logistiky a provozu v UPS? Pro představu:

Co očekáváme

U předního logistického lídra, jakým je UPS, se můžete dostat tak daleko, kam se dá. Díky příležitostem v mnoha profesních oblastech zjistíte, že společnost UPS je ideálním prostředím pro co největší využití vašeho potenciálu.

Pokud jste připraveni dobře pracovat a být podporováni při dosahování svých cílů, rozpohybujte věci jako součást našeho týmu. Zjistěte, čím se ve společnosti UPS stanete.