Přejít do hlavní nabídky
Tvé budoucí já udržuje vše v pohybu

Každý zaměstnanc UPS, který je jako vy součástí týmu, se snaží svou prácí vytvářet příjemnější svět. Každý den jsou naši lidé zodpovědní za pohyb zboží, finančních prostředků a informací ve více než 200 zemích a oblastech. UPS je největší světovou společností pro doručování balíků a provozuje jednu z největších leteckých společností na světě. Náš vozový park vozidel s alternativním pohonem je největší ze všech společností na světě.

Společnost UPS se vyvinula ze skromné kurýrní společnosti v multimiliardovou celosvětovou korporaci, ale náš tým se i nadále zaměřuje na to, aby našim zákazníkům pomohl v rychlejším, chytřejším a lepším pohybu než kdy předtím.

Naše zásady

Jaké to je pracovat ve společnosti UPS? Jsme hrdí na integritu, týmovou práci a služby. Intenzivně prosazujeme inovace, bezpečnost a udržitelnost. To vše pro vás znamená, že ve společnosti UPS je každá věc navržena tak, aby vám pomohla odvést nejlepší práci – a být odměněn na všech úrovních. Zaměstnanci UPS jsou pracovití, spolupracující a podnikaví. Máte stejné zásady? Pak se k nám právě vy hodíte.

Pár způsobů, díky nimž se UPS liší jako zaměstnavatel:

  • Podpora různorodého a inkluzivního pracoviště, kde je každý oceňován za své jedinečné dovednosti
  • Podpora našich zaměstnanců UPS výhodami, které jdou za hranice jejich očekávání
  • Investice 500 milionů dolarů ročně na vzdělávací a rozvojové programy pro naše lidi
  • Vylepšování kultury služeb komunitám, kde žijeme a pracujeme
Technologie a inovace

Ve společnosti UPS poskytujeme našim lidem technologie, které nabízejí nejpokročilejší řešení v oboru. Ať už vybavujeme naše letadla nejnovějšími technologiemi, vyvíjíme výkonnou počítačovou síť pro efektivní dispečink vozidel nebo poskytujeme našim řidičům nejlepší zařízení a technologie v našem odvětví, vždy prosazujeme inovace a pokrok ve všem, co děláme. Společnost UPS investuje více než 1 miliardu dolarů ročně do informačních technologií, což je závazek, který umožňuje zaměstnancům UPS pokračovat v přetváření kultury celosvětového podnikání.