Specjalista ds. Sprzedaży

Primary Location WARSAW, Polska Job ID R24003294

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej do Klienta Biznesowego (B2B)

Główne zadania:

  • telefoniczna sprzedaż usług UPS do klientów z sektora B2B ( rozmowy tylko z firmami )
  • przygotowywanie propozycji rozwiązań dla klienta , negocjacje handlowe
  • realizacja planów sprzedażowych oraz innych KPI
  • obsługa stałych klientów UPS  – korespondencja mailowa, ofertowanie klientów, wdrażanie rozwiązań UPS, budowanie relacji z klientami, odbieranie telefonów przychodzących
  • prowadzenie, aktualizowanie i raportowanie działań handlowych w systemie CRM w celu prawidłowego przepływu informacji w dziale sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w dziale sprzedaży i / lub telefonicznej obsłudze klienta mile widziane
  • motywacja do pracy w dziale sprzedaży
  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • znajomość Ms Office (word, excel, outlook, power point)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom B1 i wyżej

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do realizacji zadań (szkolenia produktowe i podnoszące umiejętności sprzedażowe)
  • narzędzia pracy potrzebne na tym stanowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system prowizyjny (premie wypłacane kwartalnie)
  • realne możliwości rozwoju i awansu w dziale sprzedaży (prowadzona polityka promocji wewnętrznej)
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji  - polityka awansu wewnętrznego
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

Typ pracownika etatowego:

Stały

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.