Search Jobs at UPS

Future you finds it all.

Vámügyintéző (customer contact)

Primary Location: Lőrinci u. 154 , Vecsés, Pest County - HU, 2220 Job ID 065801

A UPS Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A UPS-t szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát, mely globális piacvezető az ellátási lánc és az áruszállítási szolgáltatások területén. Mára a UPS több mint 220 országot és régiót szolgál ki.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiértesítése a szállítmány beérkezéséről, jövőbeni megérkezéséről
  • Ügyfelek megkeresése a vámkezeléshez szükséges okmányok kitöltése érdekében
  • A helyesen kitöltött megbízás alapján az adott anyag átadása okmányírásra
  • Szaktanácsadás ügyfeleink részére
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • vámügyintéző végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Cafeteria rendszer
  • Belső előrelépési lehetőség
  • Ingyenes edzőterem használat (aerobic órák, squash, fitnesz gépek használata)
  • Barátságos, kedves, befogadó környezet

Munkavégzés helye:

  • Vecsés, Airport City Business Park

Job Location

See where Future You will work

View the Map

Get Job Alerts

Take another step toward Future You.

Religious Accommodation Questions

If you still have questions after reviewing the FAQ’s, please contact us at hrcompliance@ups.com.