Search Jobs

Match your LinkedIn profile to UPS jobs

Future you finds it all.

Számlázási munkatárs

Primary Location: Vecsés, Pest County - HU Job ID 053980 Zip Code 2220

Feladataid lesznek:

vevői számlák kezelése, korrekciók készítése a belső fejlesztésű számlázó rendszerben

beérkező vevői számlareklamációk ügyintézése a társosztályokkal együttműködve

kapcsolattartás külföldi irodákkal

nemzetközi terhelések lebonyolítása angol nyelven

riportok, kimutatások készítése

szállítói folyószámlák egyenlegének egyeztetése a partnerekkel

Elvárásaink:

Pénzügyi vagy gazdasági végzettség

Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban

Ms Office programok, különösen Excel ismerete

Megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Jobs on the map

See where Future You will go.

Learn More

Get Job Alerts

Take another step toward Future You.