Primary Location: Lőrinci u. 154 , Vecsés, Pest County - HU, 2220 Job ID 068640

A UPS-ről

Customer First, People Led, Innovation Driven

A UPS, a világ legnagyobb csomagkézbesítő cég története több mint egy évszázaddal ezelőtt kezdődött egy mindössze 100 dolláros kölcsön felvételével, hogy elindulhasson egy apró üzenetküldő szolgáltatás. Hogyan fejlődtünk több milliárd dolláros globális vállalattá? A legmodernebb szállítási módszerünk, a nemzetközi kereskedelemi tapasztalatunk, a logisztikai és a pénzügyi szolgáltatásaink kiválósága a válasz. A UPS-nél az ügyfél az első, akit kiemelkedő csapatunkkal és innovatív megoldásainkkal támogatunk nap, mint nap. Több mint 495 000 munkatársunkkal, több mint 220 nemzetet és területet köt össze az utakon, a sínen, a levegőben és az óceánon keresztül. Holnap a UPS folytatja iparágvezető szerepét a világ összeköttetésével, elkötelezetten a minőségi szolgáltatás és a környezeti fenntarthatóság mellett.

Munkavégzés ideje: 14:00-22:00

Tele vagy energiával?

Szeretsz irányítani embereket?

Szeretsz szervezkedni?

Nem ijedsz meg kisebb problémáktól?

Nem okoz gondot ha néha angolul kell valakivel kommunikálni?

Nem probléma a számítógép kezelése, emailek, táblázatok, dokumentumok írása?

Délutános elfoglaltságot keresel?

Nálunk a helyed!

Feladatok:

•      A raktári operáció napi munkájának támogatása

•      CMR kitöltése

•      Kamionok irányítása a telephelyen

•      Rakodás szervezése, irányítása

•      Fuvarokkal kapcsolatos okmányok elkészítése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • 2220 Vecsés, Lőrinci utca 154.

Mit kínálunk:

  • bejelentett 8 órás munka
  • cafeteria
  • bejárás támogatása
  • stabil munkahely
  • jó csapat

    Get Job Alerts

    Take another step towards your career at UPS

    You Belong At UPS

    We are better together. We are stronger united. We are UPS

    Learn More

    Job Location

    See where you will work

    View the Map

    Religious Accommodation Questions

    If you still have questions after reviewing the FAQ’s, please contact us at hrcompliance@ups.com.