Search Jobs

Match your LinkedIn profile to UPS jobs Job Match

Future you finds it all.

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Call Center)

Primary Location: Lodz, Łódzkie - PL Job ID 057988 Zip Code 90-530

Opis stanowiska
  • telefoniczne wyjaśnianie zapytań klientów dotyczące przesyłek kurierskich;
  • rejestracja oraz obsługa bieżących interwencji zgłaszanych przez klientów w systemie ECM;
  • rejestrowanie pozostałych aktywności realizowanych w ramach codziennej obsługi klientów;
  • współpraca z działami UPS w celu zapewnienia najwyżej jakości obsługi klientów.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu (1/2, 1/4);
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie na życie;
  • plan emerytalny PPE w całości finansowany przez Pracodawcę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • cotygodniową dostawę świeżych owoców;
  • możliwość skorzystania z biblioteki pracowniczej oraz wypożyczalni gier planszowych;
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park - Wólczańska 178)
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość wykorzystania języka obcego w codziennych kontaktach z zagranicznymi partnerami i klientami;
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość udziału w wielu organizacjach wewnątrzfirmowych (np. komitet wolontariacki, sportowy itp.)

Od kandydatów oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość specyfiki pracy CSC;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz wysokich umiejętności interpersonalnych;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 20:00

Firma UPS wierzy, że osoba z potencjałem może nauczyć się wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, osobowość, odpowiedzialność i otwartość na nowe wyzwania.

Jobs on the map

See where Future You will go.

Learn More

Get Job Alerts

Take another step toward Future You.