Targoncás

Primary Location BUDAORS, BUDAORS, Hungary , 2040 Job ID R24006897

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

A Budaörsön 1999 óta működő UPS Healthcare Hungary Zrt. aktívan támogatja a közép- és kelet-európai egészségügyi vállalatok logisztikai és kereskedelmi igényeit. A töretlen sikereket maga mögött tudó UPS a világ legnagyobb logisztikai szolgáltatója, amely izgalmas és dinamikus munkakörnyezetet, tapasztalatszerzési lehetőséget kínál munkavállalóinak.

Főbb feladatok, munkák:

  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
  • Megrendelések összekészítése
  • Szállítmányok összekészítése és rakodása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes, új típusú OKJ-s targonca jogosítvány
  • Munkájára és környezetére igényes
  • Pontos és nyomon követhető munkát végez
  • Megbízható, csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szűk-folyosós targonca vezetési tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • PDA használat

Amit kínálunk:

  • Bruttó alapbér: 468 864 Ft
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás 30/km
  • Önkéntes nyugdíjpénztár az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak egyéni biztosítás
  • Kulturált, rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Jelentkező képzettségéhez, tapasztalatához legmegfelelőbb munkakör biztosítása
  • Szakmai tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.