Belföldi sofőr B kategóriás

Primary Location BUDAORS, BUDAORS, Hungary , 2040 Job ID R24000419

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

A Budaörsön 1999 óta működő UPS Healthcare Hungary Zrt. aktívan támogatja a közép- és kelet-európai egészségügyi vállalatok logisztikai és kereskedelmi igényeit. A töretlen sikereket maga mögött tudó UPS a világ legnagyobb logisztikai szolgáltatója, amely izgalmas és dinamikus munkakörnyezetet, tapasztalatszerzési lehetőséget kínál munkavállalóinak.

Feladat:

  • A tehergépkocsi megadott címre történő vezetése belföldi viszonylatban a UPS Healthcare Hungary Zrt. előírásainak megfelelően

  • A rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása és átvétele

  • Adminisztrációs feladatok ellátása

  • Hűtős 3,5 tonnás Mercedes Benz típusú tehergépkocsival való munkavégzés

Elvárások:

  • Érvényes hivatásos B kategóriás jogosítvány

  • Precíz, lelkiismeretes, segítőkész hozzáállás

  • Jó kommunikációs készség

  • ADR előny

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség;

  • Multinacionális környezet

  • Cafeteria rendszer, önkéntes nyugdíjpénztár, bejárás támogatás

  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés

  • Hétfőtől – péntekig tartó munkarend

  • Szakmai továbbképzés biztosítása

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.